Citronex Trans Energy – energia płynąca z synergii

Tworzymy zespół skutecznych podmiotów biznesowych, funkcjonujących w branżach skupionych wokół transportu oraz obsługi podróżnych.

Ceniąc różnorodność charakterów i talentów tworzymy nieustannie powiększający się zespół ludzi pełnych pasji oraz zaangażowania. Naszą siłą są nie tylko zróżnicowane, uzupełniające się eksperckie kompetencje, ale również współpraca oparta na wzajemnej otwartości i koleżeńskich relacjach.

Łączy nas zamiłowanie do najnowszych technologii, nieszablonowych rozwiązań i designu zorientowanego na holistyczne doświadczenie satysfakcji naszych klientów, współpracowników oraz partnerów biznesowych.

Filozofia Citronex Trans Energy

Nasza filozofia budowania organizacji oparta jest na pięciu podstawowych filarach:

Ludzie współpracujący we wspólnym celu

1
Stawiamy sobie ambitne cele, które osiągamy dzięki skuteczności naszych zespołów. Naszą siłą jest nie tylko wiedza, ale również relacje pozwalające na sprawne łączenie biegłości w różnych dziedzinach. Wszystkie jednostki biznesowe powiązane z Citronex Trans Energy oraz ich poszczególne działy wspierają się wzajemnie, realizując nawet najbardziej złożone projekty o charakterze interdyscyplinarnym.

Nieszablonowość oraz innowacyjność

2
Cenimy ludzi z pasją i otwartymi umysłami. Takich, którzy nie lubią pozostawiać zadanych im pytań bez odpowiedzi oraz mają w sobie odwagę, ambicję i ciekawość motywujące ich do poszukiwania nietuzinkowych rozwiązań. Kreatywna atmosfera CTE sprzyja rozwojowi oraz daje nam i naszym partnerom szerokie spektrum korzyści wynikających z przesuwania kolejnych granic efektywności.

Otwartość na nowoczesne technologie

3
Nieustannie śledzimy, testujemy i wdrażamy nowinki technologiczne, które przynoszą nam pasjonujące możliwości! Dzięki nim nie tylko usprawniamy naszą pracę i czynimy ją przyjemniejszą, ale także zwiększamy poziom bezpieczeństwa naszych współpracowników oraz coraz skuteczniej dbamy o środowisko naturalne.

Design wykraczający poza „użyteczną estetykę”

4
Design ma dla nas wielopłaszczyznowe znaczenie. Dbamy o każdy aspekt kontaktu z naszymi markami, spełniając potrzeby, rozwiązując problemy oraz dążąc do maksymalizacji pozytywnych wrażeń. Łączy nas zamiłowanie do wzornictwa, które zapewnia wygodę korzystania z przedmiotów i przestrzeni, a także projektowe podejście do procesów organizacyjnych.

Odpowiedzialność za wspólne dobro i przyszłość

5
Starannie analizujemy wpływ naszej działalności na środowisko naturalne i podejmujemy działania zgodne z duchem zrównoważonego rozwoju. Nasze aktywności prospołeczne kierujemy przede wszystkim do mieszkańców regionów, w których funkcjonują nasze oddziały. Wierzymy, że synergia działań lokalnych jest najlepszą drogą do osiągnięcia efektów w skali globalnej.

Dowiedz się więcej o CSR w CITRONEX TRANS ENERGY!

    chevron-upchevron-down
    linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram