Array

O nas

Zapewniamy niezawodne rozwiązania w dziedzinie hurtowego obrotu paliwami, stając się zaufanym partnerem dla klientów z różnych sektorów przemysłu, transportu, rolnictwa i innych usług. Nasza firma wyróżnia się nie tylko wysoką jakością produktów, ale także elastycznymi warunkami współpracy, profesjonalną obsługą oraz terminowością dostaw.

Współpracujemy wyłącznie z największymi koncernami paliwowymi w Polsce, takimi jak ORLEN S.A. Aramco Fuels Poland Sp. z o.o., BP Europa SE Oddział w Polsce i czołowymi producentami europejskimi, gwarantując najwyższą jakość dostarczanych paliw.
Od 2023 roku posiadamy koncesję OPZ co pozwoliło nam na rozszerzenie działalności Citronex Trans Energy w zakresie hurtowego obrotu paliwami, obejmującego import, magazynowanie i transport paliw, oraz uplasowało nas w gronie niezależnych importerów paliw w Polsce.

Oferujemy konkurencyjne ceny i pełen wybór paliw płynnych oraz AdBlue, zapewniając terminowość i elastyczność dostaw.

Produkty

Nasza oferta obejmuje szeroki wybór paliw, spełniające najwyższe standardy jakościowe, w tym:
Olej napędowy
Benzynę bezołowiową 95
Benzynę bezołowiową 98
Biopaliwa
LPG
LNG
AdBlue

Elastyczne Warunki Współpracy

Jesteśmy świadomi różnorodnych potrzeb naszych klientów, dlatego oferujemy elastyczne modele współpracy. Nasze paliwa dostępne są w wybranych bazach paliw PERN S.A., Orlen S.A. oraz TanQuid Polska Sp. z o.o.. Odbioru zakupionych paliw możesz dokonywać własnym transportem lub skorzystać z oferty transportu Citronex Trans Energy na terenie całego kraju. Nasza szeroka flota nowoczesnych pojazdów spełnia wszystkie wymogi przewozu materiałów niebezpiecznych ADR, zapewniając bezpieczną i terminową dostawę.

Profesjonalna obsługa

Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości paliw i usług naszym klientom, wspierając ich sukces i napędzając zrównoważony rozwój branży energetycznej. Nasz doświadczony zespół specjalistów jest gotowy, by sprostać Twoim oczekiwaniom. Zapewnimy szybką i sprawną obsługę zamówień oraz udzielamy wsparcia na każdym etapie współpracy. Chcemy być dla Ciebie wiodącym i zaufanym hurtowym dostawcą paliw, wyznaczającym standardy doskonałości w zakresie jakości, niezawodności i innowacji.

Skontaktuj się z Nami

Jeśli poszukujesz rzetelnego partnera w dziedzinie importu i hurtowej sprzedaży paliw, Citronex Trans Energy jest właściwym wyborem. Zapraszamy do współpracy i kontaktu z naszym biurem handlowym, aby poznać pełną ofertę Citronex Trans Energy i zyskać odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania.

      chevron-upchevron-down
      linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram