Array

Hotele Picaro

Picaro to sieć komfortowych trzygwiazdkowych hoteli znajdujących się w pobliżu najpopularniejszych dróg krajowych i autostrad. Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do osób w podróżach służbowych, grup wycieczkowych oraz rodzin podróżujących z dziećmi. Oprócz doskonałych lokalizacji wyróżnia nas wyjątkowo korzystny dla klienta stosunek jakości do ceny.

Hotele Picaro to także doskonałe miejsca na organizację kameralnych szkoleń, konferencji czy spotkań terenowych zespołów sprzedażowych. Oferujemy również organizację imprez okolicznościowych i firmowych oraz catering dla firm i osób prywatnych. Każdy z naszych klientów może liczyć na wparcie konsultanta, który przygotowuje indywidualne oferty dopasowane do różnorodnych potrzeb i wymagań.

Restauracje Picaro

Nasze restauracje od progu witają gości zniewalającym zapachem świeżo przygotowanych potraw, których tajemnicę stanowią najlepsze składniki. Korzystamy jedynie z produktów najwyższej jakości, pochodzących od sprawdzonych dostawców, co stanowi gwarancję wyjątkowego smaku, który na długo pozostaje w pamięci.

Nasi szefowie kuchni umiejętnie łączą tradycję z nowoczesnością i chętnie szukają nowych kulinarnych inspiracji. W Picaro serwujemy klasyczne polskie dania w najlepszym wydaniu, takie, jak soczysty schabowy świeżo smażony specjalnie dla Ciebie, doskonałe pierogi, czy esencjonalny domowy rosół. W Picaro nigdy nie ma nudy! Czerpiemy to, co najlepsze z każdej z pór roku i zamieniamy naturalne składniki w sezonowe menu pełne niepowtarzalnych smaków i kolorów.

Picaro pod Strzechą to wyjątkowe miejsce na kulinarnej mapie Polski. Klimatyczna chata z bala zlokalizowana w Stoku k. Łagowa jest doskonałym miejscem na niezapomnianą imprezę okolicznościową w niepowtarzalnym klimacie. Menu opieramy tutaj na skarbach ziemi lubuskiej, takich, jak na przykład najsmaczniejszy pstrąg z Pliszki.
TytułAdres

Usługi Picaro

Poznaj ofertę usług dla osób indywidualnych oraz firm! W doborze najlepszych rozwiązań pomoże
 Ci nasz konsultant.

Catering

Oferty cateringowe dla firm oraz osób prywatnych przygotowujemy indywidualnie - zgodnie z ich potrzebami i pomysłami. Obsługujemy wszelkiego rodzaju imprezy oraz przyjęcia okolicznościowe, szkolenia i spotkania w siedzibach przedsiębiorstw oraz w plenerze, a także dostawy obiadów pracowniczych w opcjach: „domowy obiad”, menu funkcjonalne, wege oraz premium.

Imprezy okolicznościowe 
oraz przyjęcia firmowe

W naszych restauracjach w Stoku oraz Kraśniku Dolnym organizujemy m.in. wesela, komunie, chrzciny, wieczory kawalerskie i panieńskie, urodziny, imieniny, przyjęcia rozwodowe oraz imprezy firmowe. Niezależnie od okazji, wspólnie zorganizujemy niezapomnianą imprezę lub przyjęcie szyte na miarę Twoich potrzeb.

Szkolenia i konferencje

W hotelach Picaro znajdują się nowoczesne, dobrze wyposażone sale konferencyjno-szkoleniowe, zaprojektowane przede wszystkim z myślą o organizacji kameralnych wydarzeń, czy też spotkań zespołów handlowych. Nasz opiekun klienta biznesowego indywidualnie ustala z klientem aranżację pomieszczenia, menu serwowane podczas przerw kawowych i obiadowych oraz dodatkowe warunki organizacyjne.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Pozostańmy w kontakcie! 
Zostaw nam swój numer telefonu, skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej i porozmawiamy o szczegółach współpracy.

      chevron-upchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram